b.t. [Drogie Moje Panie! …]

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /srv/www/AK2/public/includes/menu.inc).

List do Żanny Kormanowej.

Autorka pisze o swoich kłopotach zdrowotnych (biegunka, torsje, bezsenność). Najpierw leczyła się sama, ale potem poszła do lekarki rejonowej, która stwierdziła silna nerwicę. Jednak wdrożone leczenie nic nie pomagało. Poszła więc prywatnie do starego doktora Szczurowskiego, który potwierdził wprawdzie diagnozę, ale zastosował inne leki. Teraz czuje się coraz lepiej.

Na spotkaniu emerytów w jej dawnym zakładzie pracy dyrektor zaproponował jej powrót na ½ etatu i bardzo dobre warunki finansowe. Odpowiada jej to, bo będzie znowu czuła się potrzebna i poprawi jej byt. Autorka pisze także o swojej rodzinie. Michał pracuje i dobrze zarabia, nie choruje. Joasia jest na 2-letnim urlopie wychowawczym. W tym roku jest to urlop płatny, a po Nowym Roku będzie bezpłatny, ze względu na przekroczenie limitu dochodów na osobę w rodzinie. Wnuk ma już 5 miesięcy i jest zdrowy, rzadko płacze i ciągle się uśmiecha.

Autor/Autorka: 
Współautorzy: 
Inny tytuł: 
b.t. - korespondencja do Żanny Kormanowej
Miejsce powstania: 
Sosnowiec
Opis fizyczny: 
rps., s.10-11 luź.; ; 30 cm
Postać: 
luźne kartki
Technika zapisu: 
rękopis
Język: 
Polski
Miejsce przechowywania: 
Dostępność: 
tak
Data powstania: 
1984
Stan zachowania: 
dobry
Sygnatura: 
1573/504
Tytuł kolekcji: 
Akta Żanny Kormanowej
Słowo kluczowe 1: 
Słowo kluczowe 2: 
Słowo kluczowe 3: 
Data dzienna: 
poniedziałek, Grudzień 3, 1984
Rodzaj zasobu: 
Archiwum osobiste
Kolekcja
Nośnik informacji: 
papier
Typ zasobu: 
list