Wspomnienia z Sierpnia ’80. Materiały nadesłane na konkurs, zorganizowany przez Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Socjologicznego w 1981 r.

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /srv/www/AK2/public/includes/menu.inc).

Wspomnienie Zofii Wojtkowiak, tylko na wstępie dotyczy wydarzeń sierpniowych, później autorka pisze zupełnie nie na temat i nie do końca zrozumiale, ale bardzo ciekawie.

Autor/Autorka: 
Inny tytuł: 
Pamiętniki Sierpień 1980. Pamiętniki nie opublikowane – „nie na temat”
Wariant tytułu: 
Mój Sierpień ‘80
Miejsce powstania: 
s.l.
Opis fizyczny: 
k. 335-338 luź. ; 17 cm.
Postać: 
luźne kartki
Technika zapisu: 
rękopis
Język: 
Polski
Dostępność: 
Katalog rękopisów zinwentaryzowanych. Możliwość otrzymania oryginału do wglądu do celów badawczych, po złożeniu pisma rekomendującego z uczelni/projektu badawczego etc.
Data powstania: 
1981
Stan zachowania: 
dobry
Sygnatura: 
18939/II
Uwagi: 
Rękopis (długopis, niebieski tusz), zapis dwustronny, nietypowy format, podwójna gładka kartka. Zapis na s. 2 odwrócony. Na pierwszej stronie adnotacja ZNiO/PTS (długopis, niebieski tusz). Przekreślona paginacja autorki, ołówkiem w górnych rogach paginacja ZNiO. Praca nadesłana na konkurs zorganizowany przez Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Socjologicznego w 1981 roku, pamiętniki niepublikowane.
Słowo kluczowe 1: 
Rodzaj zasobu: 
Archiwum instytucji
Główne tematy: 
Sierpień ’80
Zakres chronologiczny: 
Od 1980 do 1981
Nośnik informacji: 
papier
Typ zasobu: 
pamiętnik/wspomnienia