Wspomnienia z Sierpnia ’80. Materiały nadesłane na konkurs zorganizowany przez Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Socjologicznego w 1981 r.

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /srv/www/AK2/public/includes/menu.inc).

Osobiste refleksje natury ogólnej dotyczące wydarzeń sierpniowych. W zwięzłych zapiskach Genowefa Snopkowska dzieli się spostrzeżeniami m. in. w temacie miłości do ojczyzny (ojczyzna zawsze pisana dużą literą), kondycji młodzieży (beztroskiej i rozpitej) oraz silnymi emocjami towarzyszącymi jej podczas strajków robotniczych.

Autor/Autorka: 
Inny tytuł: 
Pamiętniki Sierpień 1980. Pamiętniki nie opublikowane
Wariant tytułu: 
Odpowiedź konkursowa!
Miejsce powstania: 
Odpowiedź konkursowa!
Opis fizyczny: 
577-578 k. luź. ; 31 cm.
Postać: 
luźne kartki
Technika zapisu: 
rękopis
Język: 
Polski
Dostępność: 
Katalog rękopisów zinwentaryzowanych. Możliwość otrzymania oryginału do wglądu do celów badawczych, po złożeniu pisma rekomendującego z uczelni/projektu badawczego etc.
Data powstania: 
1981
Stan zachowania: 
dobry
Sygnatura: 
18938/II vol. 1.
Uwagi: 
Rękopis (długopis, niebieski tusz), kartka z zeszytu w kratkę, papier wyblakły. Zapis dwustronny, na końcu adres autorki. Ołówkiem w górnych rogach paginacja ZNiO. Na pierwszej stronie adnotacja ZNiO/PTS długopisem (niebieski tusz). Praca nadesłana na konkurs zorganizowany przez Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Socjologicznego w 1981 roku.
Słowo kluczowe 1: 
Słowo kluczowe 2: 
Słowo kluczowe 3: 
Data dzienna: 
poniedziałek, Styczeń 12, 1981
Rodzaj zasobu: 
Archiwum instytucji
Główne tematy: 
Sierpień ’80 w odbiorze społecznym, patriotyzm, młode pokolenie w 1980
Nazwa geograficzna - słowo kluczowe: 
Zakres chronologiczny: 
1980
Nośnik informacji: 
papier
Typ zasobu: 
pamiętnik/wspomnienia